IZANET – generator dokumentacji zamówień publicznych

 

izanet sponsorowanyIZANET – nowa e-usługa – pozwala na szybkie i łatwe generowanie, zgodnej z polskimi i unijnymi przepisami prawa, dokumentacji niezbędnej do realizacji postępowań o zamówienia publiczne, określonych w Ustawie Prawo Zamówień Publicznych, a także dokumentacji zakupowej, niezbędnej do realizacji postępowań zakupów i zlecania usług zgodnie z zasadami konkurencyjności i transparentności. 

 

IZANET ułatwi znalezienie i stworzenie właściwej procedury zamówienia publicznego, stworzenie wzorów dokumentów, m.in. SIWZ, umów i protokołów, również takich z zapisami dotyczącymi „zielonych zamówień publicznych” i zgodnymi z FIDIC. Z pomocą IZANET można w łatwy sposób stworzyć listę dokumentów niezbędnych w realizacji zamówienia publicznego i szybko wygenerować wszystkie niezbędne dokumenty.

przykładowy przetarg

 

E-rozwiązanie proponowane przez IZANET to realna pomoc i możliwość usprawnienia wykonywania codziennych obowiązków dla pracowników urzędów i podmiotów zobowiązanych stosować przepisy ustawy Prawo Zamówień Publicznych, dla specjalistów do spraw dotyczących zamówień publicznych, dla konsultantów i doradców z zakresu zamówień publicznych a także dla podmiotów gospodarczych realizujących projekty unijne.

IZANET przyspiesza proces tworzenia dokumentacji zamówień publicznych, umożliwia samodzielne jej stworzenie, dzięki wszystkim narzędziom i informacjom zebranym w jednym, zawsze dostępnym miejscu.

W ramach e-usługi dostępna będzie również encyklopedia zamówień publicznych (czyli katalog pojęć i opis procedur zamówień publicznych), spis case studies i najlepszych praktyk w zakresie realizacji procedur PSP. Wkrótce udostępnione zostaną również możliwości tworzenia dokumentacji tzw. zielonych zamówień publicznych oraz zamówienia na produkty i usługi innowacyjne.

IZANET to pierwsze w Polsce rozwiązanie do automatycznego generowania zindywidualizowanej dokumentacji do realizacji postępowań zgodnych z PZP oraz dyrektywami unijnymi.

www.iza.net.pl

Projekt IZANET jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

oznaczenia

 

IZANET

Autor: IZANET

Poleć wpis na

1 Komentarz

  1. Słabo działa ta strona 🙁 Są jeszcze jakieś inne podobne serwisy?

    Post a Reply

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

liczba