O serwisie

PrawoExpert.pl to wyjątkowe miejsce w polskim Internecie, w którym Profesjonaliści mają możliwość publikacji swoich artykułów z dziedziny prawa. Serwis ma być merytorycznym głosem w dyskusji o prawie, w szczególności w wymiarze praktycznym. PrawoExpert.pl to pierwszy tego typu portal w Polsce.

O czym piszą Autorzy

Serwis dotyczy tematyki prawa. Tematy artykułów eksperckich mogą być bezpośrednio zasugerowane przez ich Autora albo zaproponowane przez Serwis. Częstotliwość przesyłania tekstów nie jest z góry ustalona – dostosujemy się do Państwa możliwości. Zamieszczane w serwisie treści będą oznaczone imieniem i nazwiskiem autora oraz nazwą Kancelarii, a także w razie wyrażenia takiej woli – zdjęciem, odnośnikiem do strony Kancelarii i logiem.

Ile to kosztuje

Współpraca z serwisem PrawoExpert.pl ma charakter całkowicie bezpłatny, a treści zamieszczane w serwisie udostępniane są na znanej licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska.

Dlaczego warto

Oto niektóre korzyści płynące z publikacji artykułów w serwisie PrawoExpert.pl:

  • wzmocnienie wizerunku jako Eksperta prawa poprzez możliwość publikacji merytorycznych artykułów,
  • bezpłatna i skuteczna promocja wśród nowych oraz dotychczasowych klientów,
  • udział w tworzeniu nowego miejsca w polskim internecie, które będzie forum merytorycznej dyskusji o prawie i źródłem wiedzy z tej dziedziny,
  • możliwość prowadzenia dyskusji i polemiki z innymi Ekspertami oraz internautami,
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz zdobywanie nowych inspiracji przydatnych w praktyce,

Chcesz zostać Autorem? Napisz

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z serwisem PrawoExpert.pl, prosimy o kontakt bezpośrednio z managerem serwisu: kontakt@prawoexpert.pl.